záchranná stanice

Adopce zvířete

Adoptivním rodičem se může stát každý, kdo se rozhodne především finančně, ale i materiálně přispět na chov, zdravotní péči a výživu některého z hendikepovaných zvířat trvale umístěných v naší záchranné stanici. Tato částka se liší v závislosti na druhu zvířete a je spočítána tak, aby zajistila potřeby zvířete po dobu jednoho roku. Adoptivní rodič tímto činem získá nejen dobrý pocit, ale také certifikát o adopci.  Pro více informací pište na adopce@ochranafauny.cz

 

Jak se stát adoptivním rodičem?

Stačí zaplatit roční poplatek vámi vybraného zvířete - více informací zde - a zaplatit hotově (v Centru Ochrany fauny v Hrachově), nebo převodem na bankovní účet 712781933/0300  (do zprávy pro příjemce uveďte vybrané zvíře).  Současně nás kontaktujte e-mailem: adopce@ochranafauny.cz, kde nám napíšete zvolené zvíře, vaše iniciály, na které vám vystavíme darovací smlovu. Poštou vám pak zašleme certifikát o adopci a drobnou pozornost.

 

Pošlete DMS

Zašlete nám dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZVIREVNOUZI HRACHOV 30 (nebo 60, či 90, dle zvolené výše podpory) na číslo 87777.  Více o sbírce Zvíře v nouzi Nyní také můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobou jednoho roku.

Rozhodnete-li se pro trvalou podporu stačí odeslat SMS ve tvaru DMS TRV ZVIREVNOUZI HRACHOV 30 (či 60, 90) na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena daná částka.

Zrušení trvalé podpory projektu lze pomocí SMS ve tvaru :

STOP ZVIREVNOUZI na 87 777

Všem dárcům moc děkujeme, případné dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 259 902 , nebo e-mailu info@ochranafuny.cz

 

Veřejná sbírka

Podpořit činnost záchranné stanice a centra ekologické výchovy můžete také prostřednictvím veřejné sbírky. Finanční prostředky můžete zasílat na transparentní účet č. 283088996/0300.

Děkujeme za podporu